بهره برداری از ۲۰ پروژه عمرانی در۱۵ روستای بخش غیزانیه اهواز

به مناسبت هفته دولت ۲۰ پروژه عمرانی روستایی در پانزده روستای بخش غیزانیه اهواز روز پنجشنبه با حضور عبدالله حسینی بندانی مدیر کل امور روستایی وشوراهای استانداری خوزستان، شاهین هاشمی بخشدار غیزانیه، خیامی سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اهواز، شوراها، دهیاران و اهالی روستای نمره سه کوپال بخش غیزانیه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز شاهین هاشمی بخشدار غیزانیه با اشاره به پروژه های هفته دولت در بخش غیزانیه گفت: ۲۰ پروژه عمرانی شرکت تعاونی دهیاری های بخش غیزانیه در پانزده روستای این بخش با اعتباری بالغ بر ۳۳میلیارد ریال اجرا شد، و امروز شاهد افتتاح این پروژه ها بودیم.

وی افزود:این پروژه های عمرانی شامل اجرای جوی و جدول،عملیات قیرپاشی و آسفالت،اجرای جدول کانیو و جدول تک،اجرای عملیات کوپال ریزی،اجرای عملیات بتن ریزی معابر،اجرای عملیات بیس ریزی و اجرای عملیات لوله گذاری بوده است که عملیات اجرایی این پروژه ها از شهریورماه پارسال آغاز و تا شهریورماه امسال به اتمام رسید.

بخشدار غیزانیه در ادامه گفت: دولت تدبیر و امید گام های بزرگی برای رفع محرومیت از روستاهای بخش غیزانیه برداشته است که، پروژه آبرسانی ،گاز رسانی، ساخت مدارس و راه های روستایی از جمله پروژه های مهم این بخش است، که هم اکنون درحال اجرا است.
هاشمی افزود: پروژه ها ی دیگری نیز در این بخش از جمله اجرای جوی و جدول، زیر سازی و آسفالت معابر است، که توسط شرکت تعاونی دهیاران غیزانیه انجام شده است .
عبدالله حسینی مدیر کل امور روستایی استانداری خوزستان نیز در ادامه با تبریک هفته دولت تشکر و قدردانی از زحمات بخشدار غیزانیه گفت:اقدامات خوبی در روستاهای این بخش انجام شده و برنامه های خوبی نیز در جهت اشتغالزایی و عمران روستایی درحال انجام است.

 

 

نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۲۸, ۱۳۹۷
دسته بندی : اخبار, ویژه

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...

دیدگاه های بسته